Расписание занятий

Н/А Уақыт /Время 1 Курс Правоведение Р/О
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Казахский язык и литература - Казыбаева Г.С (по 08.10)                              
Английский язык - Еснияз Р.К. ( с 11.10)
10.10-10.55 11.00-11.45 НВ и ТП - Ященко И.В (по 31.12)
12.05-12.50 12.55-13.40 Всемирная история -Джумабаева А.З.
13.45-14.30 14.35-15.20 Химия -Орынбаева Ж.А. (по 26.11)                                                             
     Биология- Орынбаева Ж.А.(с 29.11)
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Английский язык - Еснияз Р.К.
10.10-10.55 11.00-11.45 Биология - Орынбаева Ж.А.
12.05-12.50 12.55-13.40 Самопознание - Әлдибай Ж.М. (по 03.12)                                                          
 История Казахстана-Джумабаева А.З. ( с 06.12)
13.45-14.30 14.35-15.20 История Казахстана - Джумабаева А.З.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Физическая культура - Немербаев А.К.
10.10-10.55 11.00-11.45 Информатика - Рахман А.К. (по 26.11)                                                                          Математика - Нағыметова Г.Т. (с 29.11)
12.05-12.50 12.55-13.40 Математика - Нағыметова Г.Т.
13.45-14.30 14.35-15.20 География - Джумабаева А.З. (по 10.12)
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Казахский язык и литература - Казыбаева Г.С .
10.10-10.55 11.00-11.45 Русская литература - Тусупова Р.Ш.  (по 19.11)                                      
 Русский язык - Тусупова Р.Ш.  (с 22.11)
   
12.05-12.50 12.55-13.40  Русский язык - Тусупова Р.Ш. 
13.45-14.30 14.35-15.20  
Сб/Сб 08.30-09.15 09.20-10.05 Физика - Жарылқапова Ж.Ә.  ( по 11.12)
12.05-12.50 12.55-13.40  
13.45-14.30 14.35-15.20  

Н Уақыт /Время 1 Курс К/гр Құқықтану
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Қазақ тілі - Смагулова Н.Қ.
10.10-10.55 11.00-11.45 Қазақ әдебиеті - Смагулова Н.Қ. ( 26.11 дейін)                                           
 Қазақ тілі - Смагулова Н.Қ. ( 29.11 бастап)
12.05-12.50 12.55-13.40 Дүние жүзі тарихы - Джумабаева А.З.
13.45-14.30 14.35-15.20 Қазақстан тарихы - Джумабаева А.З.
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 АЭ и ТД - Ященко И.Н. ( 31.12.21 дейін) 
10.10-10.55 11.00-11.45 Өзін-өзі тану - Әлдибай Ж.М. (03.12 дейін)                                                      
   Орыс тілі мен әдебиеті - Тусупова Р.Ш. (06.12 бастап)
12.05-12.50 12.55-13.40 Орыс тілі мен әдебиеті - Тусупова Р.Ш.                                                                
13.45-14.30 14.35-15.20  
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Биология - Орынбаева Ж.А.
10.10-10.55 11.00-11.45 Шет тілі - Халманова Қ.Қ.
12.05-12.50 12.55-13.40 Информатика -  Рахман А.К. (26.11 дейін)                                                                                  
 Шет тілі - Халманова Қ.Қ.  (29.11 бастап)
13.45-14.30 14.35-15.20 Химия -Орынбаева Ж.А.(26.11 дейін)                                                                               Биология - Орынбаева Ж.А.(29.11 бастап)
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Математика - Нағыметова Г.Т.
10.10-10.55 11.00-11.45 Дүние жүзі тарихы - Джумабаева А.З. 
12.05-12.50 12.55-13.40 География - Джумабаева А.З. (03.12 дейін)                                                  
  Қазақстан тарихы - Джумабаева А.З. (06.12 бастап)
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
Сб/Сб 08.30-09.15 09.20-10.05 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
10.10-10.55 11.00-11.45 Физика-Жарылқапова Ж.Ә.  (11.12 дейін)                                                                                                Математика - Нағыметова Г.Т.  (13.12 бастап)
12.05-12.50 12.55-13.40  


Н/А Уақыт /Время 2 Курс Правоведение Р/О
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05  
10.10-10.55 11.00-11.45 Физическая культура - Немербаев А.К.
12.05-12.50 12.55-13.40 Конституционное право - Омірбеков Р.М.
13.45-14.30 14.35-15.20 Конституционное право  - Омірбеков Р.М. (13.09-01.10)                            
Авто.обработка правовой  информации -Рахман А.К. (04.10-15.10) Экологическое право- Шалабаева Ж.С. (18.10-12.11)                                                       Делопроизводство  на государственном языке -Смагулова Н.Қ. (15.11-03.12)
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Основы теории государства и права - Ашимбаев Д.А.
10.10-10.55 11.00-11.45 Русский язык - Тусупова Р.Ш.
12.05-12.50 12.55-13.40 Профессиональный английский язык - Еснияз Р.К.
13.45-14.30 14.35-15.20 Конституционное право - Омірбеков Р.М.
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Математика - Нағыметова Г.Т.
10.10-10.55 11.00-11.45 Профессиональный английский язык - Еснияз Р.К.
12.05-12.50 12.55-13.40 Правоохранительные органы - Шалабаева Ж.С.
13.45-14.30 14.35-15.20 Физическая культура - Немербаев А.К.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Культурология - Джумабаева А.З.
10.10-10.55 11.00-11.45 Физическая культура - Немербаев А.К.                                                 Математика - Нағыметова Г.Т.  (01.11-26.11)
12.05-12.50 12.55-13.40 Правоохранительные органы - Шалабаева Ж.С.
13.45-14.30 14.35-15.20 Делопроизводство  на государственном языке -Смагулова Н.Қ.
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Культурология - Джумабаева А.З. (01.09-08.10)                                                 
    Основы теории государства и права - Ашимбаев Д.А. (11.10-05.11)
 Правоохранительные органы - Шалабаева Ж.С. (08.11-26.11)
10.10-10.55 11.00-11.45 Экологическое право- Шалабаева Ж.С.
12.05-12.50 12.55-13.40 Авто.обработка правовой  информации -Рахман А.К.
13.45-14.30 14.35-15.20 Самопознание - Әлдибай Ж.М .


Н/А Уақыт /Время 2  Курс Құқықтану  К/гр
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Мемлекет және құқық теория негіздері - Ашимбаев Д.А(11.10-05.11)  
10.10-10.55 11.00-11.45 Мәдениеттану - Джумабаева А.З.
12.05-12.50 12.55-13.40 Қазақ тілі -Смагулова Н.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Конституциялық құқық - Омірбеков Р.М.
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. (13.09-29.10)                           
   Математика - Нағыметова Г.Т. (01.11-26.11)
10.10-10.55 11.00-11.45 Мемлекет және құқық теория негіздері - Ашимбаев Д.А.
12.05-12.50 12.55-13.40 Конституциялық құқық - Омірбеков Р.М.
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К.                               
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Құқық қорғау органдары - Шалабаева Ж.С.
10.10-10.55 11.00-11.45 Математика - Нағыметова Г.Т.
12.05-12.50 12.55-13.40 Кәсіби шет тілі - Халманова Қ.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Мемлекеттік тілде іс қағазын жүргізуді оқыту -Смагулова Н.Қ.                     ( 15.11-03.12)
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Құқық қорғау органдары - Шалабаева Ж.С.
10.10-10.55 11.00-11.45 Кәсіби шет тілі - Халманова Қ.Қ
12.05-12.50 12.55-13.40 Мемлекеттік тілде іс қағазын жүргізуді оқыту -Смагулова Н.Қ. 
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Өзін-өзі тану - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Құқықтық ақпаратты автоматты өңдеу -Рахман А.К.
12.05-12.50 12.55-13.40 Экологиялық құқық - Шалабаева Ж.С.
13.45-14.30 14.35-15.20 Мәдениеттану - Джумабаева А.З.(01.09-08.10)                                                             
  Құқық қорғау органдары - Шалабаева Ж.С. (08.11-26.11)
Сб/Сб 08.30-09.15 09.20-10.05 Конституциялық құқық - Омірбеков Р.М.(13.09-01.10)                                                   
 Құқықты ақпаратты автом.өңдеу (04.10-15.10)                                                                            Экологиялық құқық (18.10-12.11)
10.10-10.55 11.00-11.45  
12.05-12.50 12.55-13.40  


Н/А Уақыт /Время 2 Курс Бастауыш білім беру (анг)
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Жаңа пед.технологиялар - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Шет тілі - Еснияз Р.Қ.
12.05-12.50 12.55-13.40 Шетел балалар әдебиеті - Еснияз Р.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Бастауыш мектептегі ана тілі - Смагулова Н.Қ.
12.05-12.50 12.55-13.40 Анатомия , физиология және гигиена - Қазыбаева Г.С.
13.45-14.30 14.35-15.20 Үйден оқу - Халманова Қ.Қ.
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Теориялық грамматика - Халманова Қ.Қ. 
10.10-10.55 11.00-11.45 Өзін - өзі тану - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Математика - Нағыметова Г.Т.
13.45-14.30 14.35-15.20 Шет тілі практикумы - Халманова Қ.Қ.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Теориялық фонетика  - Халманова Қ.Қ. 
10.10-10.55 11.00-11.45 Қазақ тілі - Смагулова Н.Қ.
12.05-12.50 12.55-13.40 Практикалық грамматика - Халманова Қ.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Практикалық фонетика  - Халманова Қ.Қ.
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Психология - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Анатомия , физиология және гигиена - Қазыбаева Г.С.                                     
 Математика -Нағыметова Г.Т.
12.05-12.50 12.55-13.40 Педагогика - Әлдибай Ж.М.
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 


Н/А Уақыт /Время 2 Курс Бастауыш білім беру
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05  
10.10-10.55 11.00-11.45 Ғылыми педагогикалық зерттеулер әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Жаңа педагогикалық технологиялар -Әлдибай Ж.М.
13.45-14.30 14.35-15.20 Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05  
10.10-10.55 11.00-11.45 Анатомия , физиология және гигиена - Қазыбаева Г.С.  
12.05-12.50 12.55-13.40 Шет тілі практикумы - Халманова Қ.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Қазіргі қазақ тілі - Смагулова Н.Қ.
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Психология - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Қазіргі қазақ тілі - Смагулова Н.Қ.
12.05-12.50 12.55-13.40 Қазақ тілі - Смагулова Н.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Өзін - өзі тану - Әлдибай Ж.М.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Ғылыми педагогикалық зерттеулер әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Педагогика - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
13.45-14.30 14.35-15.20 Математика -Нағыметова Г.Т.
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Шет тілі практикумы - Халманова Қ.Қ.
10.10-10.55 11.00-11.45 Математика -Нағыметова Г.Т.                                                                  
 Анатомия , физиология және гигиена - Қазыбаева Г.С.  
12.05-12.50 12.55-13.40 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 


Н/А Уақыт /Время 3 Курс  Р/О Правоведение 
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Гражданское право - Омірбеков Р.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Предпринимательское право - Искаков Т.Н.
12.05-12.50 12.55-13.40 Физическая культура - Немербаев А.К.
13.45-14.30 14.35-15.20 Этика, психология деловых отношений - Әлдибай Ж.М.
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Гражданское право - Омірбеков Р.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Предпринимательское право - Искаков Т.Н.
12.05-12.50 12.55-13.40 Гражданское процессуальное право - Ашимбаев Д.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Банковское право - Искаков Т.Н.
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Кадровый менеджмент - Искаков Т. Н.
10.10-10.55 11.00-11.45 Организация юридической службы -Искаков Т.Н.
12.05-12.50 12.55-13.40 Гражданское процессуальное  право - Ашимбаев Д.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Трудовое право и ПСЗ - Шалабаева Ж.С.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05  
10.10-10.55 11.00-11.45 Нотариат - Шалабаева Ж.С.
12.05-12.50 12.55-13.40 Банковское право - Искаков Т.Н.
13.45-14.30 14.35-15.20 Кадровый менеджмент - Искаков Т. Н.
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Организация юридической службы -Искаков Т.Н. (06.09-24.09)                                
 Трудовое право и ПСЗ - Шалабаева Ж.С.  (27.09-15.10)
10.10-10.55 11.00-11.45 Этика, психология деловых отношений - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Физическая культура - Немербаев А.К.
13.45-14.30 14.35-15.20 Нотариат - Шалабаева Ж.С. (по 15.10)                                                               
 Трудовое право и ПСЗ - Шалабаева Ж.С. (18.10-29.10)
08.30-09.15 09.20-10.05  


Н/А Уақыт /Время 3 Курс К/гр Құқықтану
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Кадрлік менеджмент -Искаков Т.Н.
10.10-10.55 11.00-11.45 Азаматтық құқық - Омірбеков Р.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Кәсіпкерлік құқық - Искаков Т.Н.
13.45-14.30 14.35-15.20 Банктік құқық - Искаков Т.Н.
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Іскерлік қатынас этикасы мен  психологиясы -  Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Азаматтық құқық - Омірбеков Р.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Кәсіпкерлік құқық - Искаков Т.Н.
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Азаматтық іс жүргізу құқығы - Ашимбаев  Д.А. 
10.10-10.55 11.00-11.45 Еңбек құқығы және ӘҚҚ - Шалабаева Ж. С.
12.05-12.50 12.55-13.40 Кадрлік менеджмент -Искаков Т.Н.
13.45-14.30 14.35-15.20 Азаматтық іс жүргізу құқығы - Ашимбаев  Д.А. 
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Банктік құқық - Искаков Т.Н.
10.10-10.55 11.00-11.45 Заң қызметін ұйымдастыру - Искаков Т.Н.
12.05-12.50 12.55-13.40 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
13.45-14.30 14.35-15.20 Нотариат - Шалабаева Ж. С.
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Нотариат - Шалабаева Ж. С.  (15.10 дейін)                                                                
 Еңбек құқығы ӘҚҚ- Шалабаева Ж.С.  (18.10 - 29.10) 
10.10-10.55 11.00-11.45 Заң қызметін ұйымдастыру - Искаков Т.Н. (06.09-24.09)                                 
 Еңбек құқығы ӘҚК- Шалабаева Ж.С. (27.09-15.10) 
12.05-12.50 12.55-13.40 Іскерлік қатынас этикасы мен психологиясы  -  Әлдибай Ж.М.


Н/А Уақыт /Время 3 Курс Бастауыш білім беру
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Жаңа педагогикалық технологиялар -Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Өзін - өзі тану - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Дене тәрбиесі оқыту әдістемесімен, ырғақ - Немербаев А.К.
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Дене тәрбиесі оқыту әдістемесімен, ырғақ - Немербаев А.К (11.10-19.11)
10.10-10.55 11.00-11.45 Кәсіби шет тілі - Еснияз Р.Қ.
12.05-12.50 12.55-13.40 Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
13.45-14.30 14.35-15.20 Кәсіби орыс тілі - Тусупова Р.Ш.
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Психология - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Кәсіби шет тілі - Еснияз Р.Қ.                                                                                    Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Қазіргі қазақ тілі және қазақ тілін оқытудың әдістемесі каллиграфия - Смагулова Н.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Математиканың теориялық негіздері және бастауыш класста математиканы оқытудың негіздері - Нағыметова Г.Т.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Өзін - өзі тану - Әлдибай Ж.М.
10.10-10.55 11.00-11.45 Тәрбие жұмысының әдістемесі - Әлдибай Ж.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Педагогика - Әлдибай Ж.М.
13.45-14.30 14.35-15.20  
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Жаратылыстану және дүниетануды оқытудың әдістемесі -Туленова М.С.
10.10-10.55 11.00-11.45 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
12.05-12.50 12.55-13.40 Математиканың теориялық негіздері және бастауыш класста математиканы оқытудың негіздері - Нағыметова Г.Т.
13.45-14.30 14.35-15.20 Кәсіби орыс тілі - Тусупова Р.Ш.



Н/А Уақыт /Время 4 Курс ВТиПО
Пн/Дс 08.30-09.15 09.20-10.05 Философия - Джумабаева А.З.
10.10-10.55 11.00-11.45 Еңбек қорғау - Омірбеков Р.М.
12.05-12.50 12.55-13.40 Жоғарғы математика негіздері - Нағыметова Г.Т.
13.45-14.30 14.35-15.20 Дене тәрбиесі - Немербаев А.К. 
Вт/Сс 08.30-09.15 09.20-10.05 Нарық экономикасы негіздері - Искаков Т.Н.
10.10-10.55 11.00-11.45 Еңбек қорғау - Омірбеков Р.М.                                                                 
 Саясаттану - Джумабаева А.З.
12.05-12.50 12.55-13.40 Мемлекеттік тілде іс қағазын жүргізуді оқыту - Смагулова Н.Қ.
13.45-14.30 14.35-15.20 Жоғарғы математика негіздері - Нағыметова Г.Т.                                        
 Мемлекеттік тілде іс қағазын жүргізуді оқыту - Смагулова Н.Қ.
Ср/Ср 08.30-09.15 09.20-10.05 Желілік технологияға кіріспе - Рахман А.К.
10.10-10.55 11.00-11.45 Саясаттану және әлеуметтану негіздері - Джумабаева А.З.
12.05-12.50 12.55-13.40 Өндіріс және экономикалық үрдісін модельдеу - Рахман А.К.                            
13.45-14.30 14.35-15.20 Нарық экономикасы негіздері - Искаков Т.Н.
Чт/Бс 08.30-09.15 09.20-10.05 Желілік технологияға кіріспе - Рахман А.К.
10.10-10.55 11.00-11.45 Өндіріс және экономикалық үрдісін модельдеу - Рахман А.К.                             
12.05-12.50 12.55-13.40 Авто.жүйелік ақпаратпен қамтамасыз етуін құру ж/е жүргізу - Рахман А.К. 
13.45-14.30 14.35-15.20  
Пт/Жм 08.30-09.15 09.20-10.05 Желілік технологияға кіріспе - Рахман А.К.
10.10-10.55 11.00-11.45 Өндіріс және экономикалық үрдісін модельдеу - Рахман А.К.                            
12.05-12.50 12.55-13.40 Авто.жүйелік ақпаратпен қамтамасыз етуін құру ж/е жүргізу - Рахман А.К. 

Available courses

Available courses



Search Your Courses